arçelik klima servis kampanyası
Klima gaz dolum fiyatı 2018 Klima gazı nedir? Klima gazı, klimanın soğutma yapması ve ısıtma yapabilmesi için önemli bir bileşendir. Klima gazının eksik olması yada bit ...

Japon klimalar

klima tarih 10.06.2017       klima gösterim Gösterim (2866)       klimacı icon Japon klimalar

Japon klimalarDünya çapında teknolojik gelişimlerin merkezi olarak görülen Japonya, klima alanında da en önde olan ülkelerin başında gelmektedir. Japon klimalar sadece kendi ülkesinde değil, Dünya çapında en çok klima satış değerlerine sahip klima markaları ile lider konumdadır.

Japon klima markaları oldukça fazladır ve iklimlendirme sektöründe önde gelen ismi duyulmuş markalarıdır. Dünya çapında kullanılan klimaların yarısı japon klima markalarıdır diye biliriz.

Ülkemizde de en çok bilinen ve tercih edilen japon klima markalarından bazıları aşağıda sıralanmıştır.
Mitsubishi Klimalar
Sharp Klimalar
Daikin Klimalar
Toshiba Klimalar
General Klimalar
Panasonic Klimalar
Mitsubishi Electric Klimalar
Sanyo Klimalar
Fujitsu Klimalar
Hitachi Klimalar

Japon klimalar üstün özelliklere sahip son teknoloji sistemlerde üretilen sektörde öncü olan markalara sahiptir. Satış payları Türkiyede de oldukça yüksektir. Yerli klimalara göre daha pahalı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Sayfa Özeti: Japon klima markaları, dünya çapında klima sektöründe lider konumda olan japon klimalar, Mitsubishi klima, Daikin klima, Toshiba klima, General klima, Panasonic klima, Sanyo klima, Fujitsu klima, Hitachi klima
klima abonesi Yeni Kampanyalardan İlk Sen Haberdar Ol!      
Copyright © Klimacı 2016. Tüm Hakları Saklıdır. 0212 876 0 888 • Web Tasarım & SEO web tasarım seo