arçelik klima servis kampanyası
Klima gaz dolum fiyatı 2018 Klima gazı nedir? Klima gazı, klimanın soğutma yapması ve ısıtma yapabilmesi için önemli bir bileşendir. Klima gazının eksik olması yada bit ...

Klima bakımı nasıl yapılır

klima tarih 19.05.2017       klima gösterim Gösterim (2095)       klimacı icon Klima bakımı nasıl yapılır

Klima bakımı nasıl yapılırKlimanızın çalışmasından memnun değilseniz, klimanızdan üstün verim alamıyorsanız firmamız sayesinde istediğiniz performansı sağlaya bilirsiniz. Öyle ki; klimadan en iyi verimi alabilmek için ilk önce doğru montajın yapılması, sonra da düzenli olarak klima bakımının yapılması gerekmektedir. Klima bakımı uzman kişilerce gerçekleştirilmesi, sonraki süreçlerde sorun yaşamamanız için önemlidir.

Klima bakımı nasıl yapılır.

Klima bakımı sırasında cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte, iç temizliği yapılmakta, filtreler kontrol edilerek değiştirilmektedir. Klimada basınç değerinin kontrolü sağlanmaktadır. Elektrik tesisatı kontrol edilir, klima cihazı için topraklama önemlidir. Cihazın tüm bağlantıları dikkatlice kontrol edilip fan pervanelerinin temizliği yapıldıktan sonra da eğer gerekiyorsa hava filtresi değişimi gerçekleştirilir. Klima bakımlarının, işinde yetkin profesyonel klima servisleri tarafından yapılması gerekmektedir. Klima servis ücretleri hakkında bilgi için, 212 876 0 888 bize ulaşabilirsiniz.

Klima bakımı ne zaman yapılmalıdır

Klima bakımların ne zaman yapılacağı da çok önemlidir. Kışın ortasında ya da yazın ortasında bakım yaptırmanızın herhangi bir faydasını görebilmeniz mümkün olmayacağı gibi bakım sırasında cihazınızın kullanılamaması da sorun yaratacaktır. Bu yüzden klima bakımı ne zaman yapılmalı dediğinizde en uygun zamanın evdeki klimalar için yılda iki defa olmak üzere özellikle kış ve yaz mevsimleri başlamadan evvel yapılmalıdır. Çünkü bu mevsimlerde kullanım artacaktır ve sorunsuz bir şekilde çalışması için kullanım öncesi bakımdan geçirilmesi gerekmektedir.

Klima bakım zamanları

Klimanız için bakım zamanlarını unutacağınızı düşünüyorsanız çalıştığınız servisten bakım zamanı hatırlatma hizmeti talebinde bulunmanız cihazınızın size sorun çıkarmadan problemlerini çözebilmek bakımından önemlidir. Bu şekilde klimanız için daha ağır arıza ve ücretlerden de kurtulmuş olursunuz.
Klima bakımınız için bir takvim oluşturmak ve klima servis hizmeti kapsamında garantili hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 212 876 0 888 Klimacı.

Sayfa Özeti: Klima bakımı neden gerekli, klima bakımı nasıl yapılır, klima bakımı ne sıklıkla yapılmalıdır. Klima bakım servisinde ne gibi işlemlerden geçer, istanbulda klima bakımı nerede yaptırılır.Klima bakımı ne zaman yapılır.
klima abonesi Yeni Kampanyalardan İlk Sen Haberdar Ol!      
Copyright © Klimacı 2016. Tüm Hakları Saklıdır. 0212 876 0 888 • Web Tasarım & SEO web tasarım seo