arçelik klima servis kampanyası
Klima gaz dolum fiyatı 2018 Klima gazı nedir? Klima gazı, klimanın soğutma yapması ve ısıtma yapabilmesi için önemli bir bileşendir. Klima gazının eksik olması yada bit ...

Klima gaz dolum fiyatı 2018

klima tarih 07.06.2018       klima gösterim Gösterim (9402)       klimacı icon Klima gaz dolum fiyatı 2018

Klima gaz dolum fiyatı 2018Klima gazı nedir? Klima gazı, klimanın soğutma yapması ve ısıtma yapabilmesi için önemli bir bileşendir. Klima gazının eksik olması yada bitmiş olması, klimanızın tam soğutma yapmamasına sebep olur. Klima gazının bitmiş olduğunu anlamak için birkaç pratik yol söylemek gerekirse, klimanın güçlü soğuk üfle memesi yani tam soğutma yapmıyor olması klima gazının eksik olduğunu gösterir bir işarettir. Klima gazının bittiğini anlamak için bir diğer yol da klima dış ünitesini incelemek olabilir. Burada yer alan ve klima dış ünitesinden iç üniteye giden borunun karlanma, buzlanma yapmış olması da klima gazı ile ilgili bir sorundan kaynaklı olabilir.

Klima gazı fiyatları

Eğer yukarıda anlatılan problemleri yaşıyor iseniz. Klimanıza gaz dolumu yaptırmanız gereklidir. Öncelikle klima gaz seviyesi ölçülür, buna göre gaz dolum yapılmalıdır. Yani illa ki klima gazı tamamen bitmiş olmaya bilir, eksik olması da sorun teşkil etmektedir. Klima gaz fiyatları gaz tipine göre farklılık göstere bilir. Klima gaz çeşitleri, R410 A, R134A, R407C, R22 gibi klima gaz çeşitleri mevcuttur. Tüp halinde satılan klima gazları yaklaşık 10 kg civarında olabilmektedir. Klima gaz fiyatları 450 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Lakin sizin bu şekilde tüp olarak almanız ve klimanız da kullanmanız olası değildir. Klima servisi ile irtibata geçerek gerekli kontrollerden sonra klimanız için kaç birim gaz eksiği var ise bunu klima servisi tamamlar. Yani klima gaz dolumu nu sizin evde yapmanız uygun değildir.

Klima gazı dolumu fiyatları

Güvenilir bir klima servisine başvurdunuz. Servis talebinde bulundunuz. Gelen klima servisi klimanız için incelemeler yaptı klima gazının eksik olduğunu söyledi. Şimdi gelelim klima gaz dolum ücretine. Gaz dolum ücreti tek fiyat söylemek yanlış olur. Bir kişinin klima gaz eksiği 10 birim dir, sizinki 30 birimdir. Yani gaz dolum yapılacağı için birine daha az diğerine daha fazla gaz dolumu gereklidir. Klima gazı dolum fiyatları da bu birim üzerinden hesaplanır. Ortalama olarak klima gaz dolum ücreti 1 bar fiyatı, 30 TL ile 50 TL arasında değişmektedir. Klimanızın modeline, gaz tipine göre de değişmektedir. Kesin bir fiyat için bizi hemen 0212 876 0 888 den arayarak, klima marka model bilginizi verdiğiniz de sizin için en uygun klima gaz dolum fiyat teklifi sunabiliriz. Online olarak ta klima gazı dolumu fiyatı ne kadar öğrenebilirsiniz.

Klima gazı nasıl basılır?

Gaz dolum işlemi teknik servislerce yapılması gerekli bir işlemdir. Bunu evde kendi imkanlarınız ile yapmanız mümkün değildir. Klima gaz basma işlemi, gaz dolum cihazları ile yapılmaktadır. Bu konu ile ilgili her türlü bilgi ve servis ücretleri hakkında bilgi için bizi ulaşınız. İlgili diğer yazılar;

Sayfa Özeti: Klima gazı fiyatları ne kadar, klima gazı nasıl basılır, Klima gazı dolumu fiyatları 30 TL ile 50 TL 1 bar fiyatları arasında değişir.
klima abonesi Yeni Kampanyalardan İlk Sen Haberdar Ol!      
Copyright © Klimacı 2016. Tüm Hakları Saklıdır. 0212 876 0 888 • Web Tasarım & SEO web tasarım seo