arçelik klima servis kampanyası
Klima gaz dolum fiyatı 2018 Klima gazı nedir? Klima gazı, klimanın soğutma yapması ve ısıtma yapabilmesi için önemli bir bileşendir. Klima gazının eksik olması yada bit ...

Klima soğuk üflemiyor

klima tarih 13.07.2017       klima gösterim Gösterim (4098)       klimacı icon Klima soğuk üflemiyor

Klima soğuk üflemiyorKlima çalışıyor ama soğuk üflemesi çok mu düşük? Artık klimasız ortamda durmak veya klima olmayan bir yerde çalışmak çok zorluyor. İş yerinde çalışma performansımızı bile düşürüyor sıcak ortam. Bu sebep ile klima kullanımı çok yaygın olmaya başladı. Klima diğer cihazlara göre biraz daha dikkatli kullanmamız gereken bir cihaz. Öncelikle klima bakımlarını aksatmamak hava kalitesi ve sağlığımız açısından çok önemlidir. Bir de klimanızdan yeterince verim alıyor musunuz? Yani klima tam soğutma yapıyor mu? Klima soğuk üflemesi yeterli mi, bu klimanın enerji tüketimini de etkiler.

Klima soğuk üflemiyor neden?

Klima sorunsuz çalışıyor ama klima soğuk ayarında değil gibi yani klima sıcak üflüyor. Aslında klima soğuk konumunda ama soğuk üflemiyor, havayı serinletmiyor. Şöylede olabilir, klima yeterince soğutmuyor ortam çok zor soğuyor ise klimanın bakımının yapılması gereklidir. Klima soğuk üflemiyor nedeni ilk akla gelen klima gazının eksilmesi olabilir. Ama bunun sebebi klima gazı da olmaya bilir. Klima dış ünitesi motor arızası, kaçak gibi sebeplerde olabilir. Farklı klima markalarına göre de klima arızası değişmektedir.

Klima tam soğutmuyor ne yapmalıyım

Klima çalışıyor ama tam soğutmuyor, klima soğuk üflemiyor ne yapmalıyım. İlk olarak klima gazın kontrol ediniz. Klima gazının bittiği nasıl anlaşılır yazımızda detayları bulabilirsiniz. Sonra klima dış üniteyi kontrol edin, motor sesinde bir anormallik var mı izleyiniz. Sizin için en uygun klima bakım fiyatları ve klima tamiri için bize ulaşın, 0212 876 0 888.

Klima gaz dolum ücreti ne kadar

Klima tipine ve markasına göre klima gaz dolum fiyatı değişir. Online olarak klima gaz dolum ücretini öğrenin. En uygun Klima bakım servis ücretleri KLİMACI da teklif alın.

Vestel klima soğuk üflemiyor

Beko klima soğuk üflemiyor

Samsung klima soğuk üflemiyor

Ve diğer tüm klima markaları için, Arçelik klima, Bosch klima, Airfel klima soğuk üflemiyor, Toshiba klima, Daikin klima gibi tüm klima markalarınız için klima bakım servisi, klima gaz dolumu. Klima çalışıyor ama soğutmuyor, klima soğutmuyor ne yapmalıyım, klima soğuk ayarı, klima soğutmuyor, klima soğuk üflemiyor gibi klima arızları için hemen arayın 0212 876 0 888. Beylikdüzü klima servisi, Avcılar klima servisi, Bakırköy klima servisi, Bahçelievler klima servisi, Büyükçekmece klima servisi, Yenibosna klima servisi, Merter klima servisi İstanbul içi tüm ilçeler için servis hizmeti.

Sayfa Özeti: Klima çalışıyor ama tam soğutmuyor, klima soğuk üflemiyor ne yapmalıyım,klima çalışıyor ama soğutmuyor, klima soğuk ayarı
klima abonesi Yeni Kampanyalardan İlk Sen Haberdar Ol!      
Copyright © Klimacı 2016. Tüm Hakları Saklıdır. 0212 876 0 888 • Web Tasarım & SEO web tasarım seo