arçelik klima servis kampanyası
Klima gaz dolum fiyatı 2018 Klima gazı nedir? Klima gazı, klimanın soğutma yapması ve ısıtma yapabilmesi için önemli bir bileşendir. Klima gazının eksik olması yada bit ...

Yerli klima markaları

klima tarih 27.05.2017       klima gösterim Gösterim (2985)       klimacı icon Yerli klima markaları

Yerli klima markalarıİklimlendirme alanında Türkiye, Dünya çapında çok fazla pay alamasa da, yerli markalar hızla daha çok gelişmeye, klima sektöründe ön plana çıkmaya devam etmektedir. Dünya çapında üretim yapan, farklı ülkelere ihracat yapan birçok tanınmış, yerli klima markalarımız vardır.

Aklımıza ilk gelen yerli klima markalarımızın başında;
Vestel klima
Arçelik klima
Beko klima
Demirdöküm klimalar sayıla bilir.

Yerli klimaların en önemli avantajları arasında uygun fiyatları başta gelmektedir. Daha sonra yerli klimaların Türkiye çapında servis ağları oldukça geniş olduğu söylene bilir. Bazı noktalarda diğer klimalara göre eksileri olsa da, kullanım alanlarımıza göre yerli klimalar tercih sebebi olabilir.

Klima alımında bazı özelliklere göre alacağınız klimayı değerlendirilmesi gereklidir. Klima alımı kullanacağınız yere göre farklı özelliklere sahip olabilir. Klima alımı sırasında dikkat edeceğimiz noktalar ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Japan klima markaları ile ilgili yazımız,

Sayfa Özeti: Yerli klima markaları, klima alırken dikkat etmemiz gereken noktalar. Yerli üretim klima markaları, Vestel klima, Beko klima, Arçelik klima, Demirdöküm klima
klima abonesi Yeni Kampanyalardan İlk Sen Haberdar Ol!      
Copyright © Klimacı 2016. Tüm Hakları Saklıdır. 0212 876 0 888 • Web Tasarım & SEO web tasarım seo